چرا باید محصولاتمو تو آلچاپین بفروشم و نه اینستاگرام؟

اگه به این صفحه اومدید و دارید این بخش رو می‌خونید حتما با دردسرهای فروش تو اینستاگرام آشنایید. اجازه بدید از مزایای فروش تو آلچاپین براتون بگم.

اول این‌که با فروش تو آلچاپین سخت‌ترین مرحله‌ی کار برای شما فقط درست کردن محصولتونه و بقیه‌ی کارا به صورت اتوماسیون و از طریق تیم پشتیبانی سایت پیگیری می‌شه. مثل دریافت آدرس، صحبت مستقیم با خریدا و نقل‌وانتقالات مالی.

دوم این‌که شما به اطلاعات فروشتون دسترسی دارید و می‌تونید راحت از این اطلاعات هر گزارشی که خواستید تهیه کنید. دوران جست‌وجو تو دایرکت و دنبال فیش پرداخت گشتن تمومه!

سوم این‌که می‌تونید تو کمپین‌های تبلیغاتی ما شرکت کنید تا محصولتون به یه بازار گسترده‌تر عرضه بشه. ما یه تیم حرفه‌ای ذاریم که از تعیین استراتژی فروش تا طراحی گرافیک رو براتون انجام می‌ده و کمکتون می‌کنه تا بازارتون داغ‌تر بشه!

چهارم این‌که تیم آلچاپین بخش تحلیل‌ داده داره و کار این بخش بررسی رفتار مراجعان به سایته. این تیم هر از چندگاهی بهتون گزارش می‌ده که کدوم محصولتون بیشترین نمایش رو داشته و چرا بعضی از محصولاتتون با اقبال کمتری مواجه شدن. شما هم با دریافت این اطلاعات و مشورت تیم مارکتینگ می‌تونید نحوه‌ی ارائه‌ی محصولاتتون رو بهبود بدید.